Rozsáhlé počítačové sítě(WAN), včetně dodávek a konfigurací routerů

Analýza a návrh řešení vzdálených počítačových sítí, výběr, dodání a nastavení potřebného hardware, systémová integrace. Spolupráce se softwarovým vývojem aplikací, pracujících v prostředí WAN (protokoly, bezpečnost, spolehlivost …). Spolupráce na vývoji databázových aplikací se vzdáleným přístupem do databází a internetovských (TCP/IP) on-line databázových systémů.

Metalické strukturované kabelové systémy počítačových sítí

Projekt topologie počítačové sítě s metalickými kabelovými systémy, analýza dynamických stavů provozu sítě, návrh a dodávka vhodných komponent, instalace a konfigurace hardware, systémová konfigurace,provozní testy, provozní podpora.

Optické strukturované kabelové systémy počítačových sítí

Projekt topologie počítačové sítě s optickými kabelovými systémy, analýza dynamických stavů provozu sítě, návrh a dodávka vhodných komponent, instalace a konfigurace hardware, systémová konfigurace,provozní testy, provozní podpora.

WIFI bezdrátové sítě

Analýza řešení propojení PC-PC / PC-LAN / LAN-LAN (WAN) datovým kanálem na principu WiFI vysílače/přijímače, výběr a dodávka vhodných komponent, instalace a konfigurace hardware, systémová konfigurace, provozní testy, provozní podpora.

Výkonné servery, jejich konfigurace a podpora provozu

Analýza požadovaného výkonu serveru, výběr a dodávka vhodného hardware, instalace, konfigurace, systémová integrace, provozní podpora.