Diagnostika IT

Diagnóza IT je netradiční forma konzultace s našim IT specialistou. Ve vyhrazeném čase spolu můžeme projít problémy, které vás denně trápí a my následně zhodnotíme stávající stav a navrhneme vám řešení, případně další postup či strategii rozvoje. Jejím cílem je nabídnout zlepšení a snížení nákladů na provoz informačních technologií.

Téměř každá firma, která má počítačovou síť, e-mail a připojení k internetu, má nějaký problém. Tím mohou být občasné výpadky sítě, neustále se zvyšující počet nevyžádaných e-mailů, pomalé nebo nestabilní internetové připojení či opakované problémy s tiskem na síťových tiskárnách. Může to být celá řada drobných překážek, se kterými jste se časem naučili žít. Ale může to být také závažný problém, se kterým si sami nevíte rady nebo u kterého nedokážete odhalit příčinu.

Samozřejmě tušíte, že jejich odstranění je možné, ale protože problém zřejmě nebude jednoduchý – a není třeba úplně kritický – jeho řešení opakovaně odkládáte.

My ale víme, že takovéto chování u informačních technologií mívá své příčiny, a pokud se neřeší, může mít i vážné důsledky. A protože pracujeme s velkým množstvím zákazníků ze všech možných oborů, můžeme říci, že jejich problémy jsou často podobné a lze je zobecňovat. To mimo jiné znamená, že dokážeme snadno navrhnout řešení i tam, kde se to často na první pohled nezdá jednoduché. Máme přehled a dokážeme často diagnostikovat slabá místa dříve, než způsobí opravdové ztráty.